Kurz oslovuje starší děti, které mají zájem o výtvarnou tvorbu nejen klasickými výtvarnými přístupy, ale i dynamičtější akční formou, obohacené o ukázky z dějiny výtvarného umění. V průběhu lekcí si studenti osvojí pokročilejší základy v kresbě a malbě, ale hlavně dostanou prostor k vlastnímu projevu v experimentálnějších oblastech umění s důrazem na rozvoj vlastního rukopisu. Každá lekce je teoreticky podložena a odkazuje se ke konkrétním jménům, stylům a jejich specifických technik, například akční malby, streetartu, graffiti i oblastem vycházejících z postinternetového umění.

Součástí kurzu je několik návštěv vybraných aktuálních výstav s odborným výkladem, reflektující trendy a tendence v současném výtvarném umění.

Lekcemi provádí mladí umělci, aktivně působící na výtvarné scéně s širokým rozhledem, zájmem o dialog a objevování nevšedních přístupů.

Aktuální kurz povede Juliana Höschlová vizuálně intermediální umělkyně, absolventka Akademie výtvarných umění v Praze.  Je známá silnou angažovaností v problematice sociálních intervencí, body artu a performance. I přes tuto polohu však plně zůstává v klasickém médiu kresby či malby.

10 lekcí / 3 000 kč 

1 lekce / 90min / 350 kč
(pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu)

Čtvrtek 16-17.30. Kurz začíná ve čtvrtek 20.9.

V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit v jiném termínu ( jiný den v týdnu) lekce, na které se nebudete moci dostavit. Prosíme o omluvu na info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají.

 

Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření