Zaplacením kurzovného se stáváte našimi studenty a souhlasíte se všeobecnými obchodními podmínkami.  Nahrazování lekcí: V rámci trvání Vašeho kurzu máte možnost náhrady PŘEDEM OMLUVENÝCH lekcí v jiném termínu, po domluvě s lektorem. Pokud nemůžete dorazit na svou pravidelnou lekci, omluvte se předem nejpozději 3 hodiny před začátkem lekce na emal: info@kreslirna.cz.

Omluvené lekce je nutné nahradit v období trvání Vašeho kurzu a z kapacitních důvodů se nepřevádějí do dalšího období. Lekce lze nahrazovat v těchto semestrálních kurzech: Kurz kresby a malby, Kurz klasické malby, Kurz kresby a malby pro děti, Kurz grafiky pro děti a po dohodě také Kurz Grafiky. U jiných typů kurzů a workshopů zaměškané lekce propadají.

V případě jednodenních workshopů je možná změna termínu do 3 dnů před konáním workshopu, jinak kurzovné propadá.

Pomůcky: Účastníci kurzu kresby a malby a klasické malby si nosí vlastní pomůcky: barvy, štětce, hadříky, ředidla, kreslící potřeby dle dohody s lektorem. V ateliéru je k dispozici papír. V ceně kurzu grafiky je zahrnutý materiál, který pokrývá náplň jednotlivých lekcí stanovených lektorem.

Požadavky nad rámec (velikost plechu, speciální materiály) si účastník kurzu hradí sám. Materiál v případě dětských kurzů – kresba a malba, grafika , malování pro rodiče s dětmi je v ceně kurzu.

V ateliéru jste na vlastní nebezpečí a veškeré Vaše činnosti probíhají na vlastní zodpovědnost.

Kdykoliv během studia se s jakýmkoliv dotazem obraťte na vedení ateliéru, které se Vám bude snažit vždy vyjít maximálně vstříc.