Kurz oslovuje starší děti, které mají zájem o výtvarnou tvorbu nejen klasickými výtvarnými přístupy, ale i dynamičtější akční formou, obohacené o ukázky z dějiny výtvarného umění. V průběhu lekcí si studenti osvojí pokročilejší základy v kresbě a malbě, ale hlavně dostanou prostor k vlastnímu projevu v experimentálnějších oblastech umění s důrazem na rozvoj vlastního rukopisu. Každá lekce je teoreticky podložena a odkazuje se ke konkrétním jménům, stylům a jejich specifických technik, například akční malby, streetartu, graffiti i oblastem vycházejících z postinternetového umění.

Součástí kurzu je několik návštěv vybraných aktuálních výstav s odborným výkladem, reflektující trendy a tendence v současném výtvarném umění.

Lekcemi provádí mladí umělci, aktivně působící na výtvarné scéně s širokým rozhledem, zájmem o dialog a objevování nevšedních přístupů.

Začátek nového kurzu: 10.9. 2020

10 lekcí / 3 600 kč 

Čtvrtek 16.00-17.30

zakoupení jednotlivých lekcí, nebo 1 lekce / 90min / 400 kč
(pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu)

Lektorka: Natália Peterková

 

V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit v jiném termínu ( jiný den v týdnu) lekce, na které se nebudete moci dostavit. Prosíme o omluvu na info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají.

 

Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření