Baví vaše dítě příběhovost, hravost a vyprávění ? Líbí se mu mít děj obrázku pevně ve svých rukou? Kurz ve stylu hravé výtvarné dílny vede studentka restaurování pražsské AVU Kamila. Na každé lekci děti zažívají aktivní roli v utváření finálního produktu/díla ve formě flipbooku, tisku, krabičkové pohádky, leporela, malby, kresby, závěsného modulu nebo jakékoliv techniky, která je právě „ve vzduchu“ a sdílejí ve skupince svoji představu o příběhu.

Ilustrace může být svobodná a hravá, ohebná, vybízející k představivosti a imaginaci. Každé dítě má jinou představu o svém obrázku, co bude obsahovat a jak by měl vypadat.

Děti se naučí pracovat s tématem nebo vlastním příběhem a hravě jej uchopit v kresbě, grafice nebo ilustraci. Kurz je o narativní volnosti, lektor nechává prostor pro téma a děj, dialogem jej může rozvíjet nebo posouvat, předkládá návrhy na technické zpracování. Na každou lekci  připraví techniku nebo specifické téma, které dítě uchopí podlé své libosti. Zároveň lektor uvede děti do světa ilustrace, pro inspiraci připraví knížky nebo práce jendotlivých ilustrátorů.

Vhodné pro:

  • objevitele, vypravěče, lovce mamutů, milovnice víl, experty na dinosaury, sběratele knížek, pastelek a příběhů 

Které baví:

  • stříhání, lepení, kreslení, malování

Středa od 14.00. Kurz vede Kamila Barbora Benáková.

Kurz je vhodný pro mladší děti, pro starší děti a mládež doporučujeme Kurz kresby a grafiky pro mládež.

10 lekcí / 4 900 kč  Kurz začne 12.4.

Všechny pomůcky jsou k dispozici v ateliéru a jsou v ceně kurzu.

zakoupení jednotlivých lekcí, nebo 1 lekce / 90min / 550 kč
(pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu)

Omlouvání lekcí: V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit v jiném termínu ( jiný den v týdnu) lekce, na které se nebudete moci dostavit. Prosíme o omluvu nejpozději do 9:00 hod. v den konání kurzu na info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají. Prosíme dbejte na nahrazení lekce v časovém úseku Vámi předplaceného kurzu. Jiný den v týdnu, nebo dle dohody. Z kapacitních důvodů není možné o omluvené lekce kurz prodlužovat.

 

Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření