Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření

Chystáte se na talentové zkoušky nebo chcete absolvovat intenzivnější kurz kresby a malby pro pokročilé? Potřebujete pomoc a poradit s výběrem prací, zaměřením, doplnit portfolio o další zadání a kompozice? Doporučujeme kurz, který se zaměřuje na přípravu studentů na střední školy, vyšší odborné školy nebo gymnázia s výtvarným zaměřením, případně vysoké školy typu UMPRUM, AVU, VUT a další.

Nově dvojhodinový kurz, na kterém připravíte portfolio prací a zkonzultujete domácí práce s lektorem.

Pro všechny uchazeče také doporučujeme zvážit možnost přidat se do večerního kurzu kresby a malby, nebo kurzu figurální a portrétní kresby, které naleznete mezi kurzy pro dospělé a v našem rozvrhu lekcí.

Kurz má 10 lekcí a zaměřuje se na klasická zadání z talentových zkoušek: kresby uhlem, rudkou, trénování perspektivy, stínování, kresba podle předlohy i 3D předmětů. anatomie, portrét a další.

V ateliéru Vás čeká pohodová atmosféra a práce v profesionálním prostředí. Všichni naši lektoři sami absolvovali talentové zkoušky, někteří nejenom na vysoké, ale už i na střední školy s uměleckým zaměřením, proto Vám nejlépe poradí co zlepšit, na co se zaměřit a pomohou vybrat domácí práce.

Všechny pomůcky jsou v ceně kurzu. Doporučujeme přinést vlastní desky formátu A2, aby jste si kresby a malby z lekcí mohli vhodně doma ukládat.

Ke konzultacím s lektorem doporučujeme průběžně pracovat i na vlastních kresbách doma, vést si vizuální deník-skicář, který můžete konzultovat s lektorem.

Pátek 15-17.00, Ateliér 02. Rozvrh zde.

Kurz začíná v pátek 15.9.2023

10 lekcí / 5 800 kč 
zakoupení jednotlivých lekcí, nebo 1 lekce / 120 min / 600 kč
(pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu)

Lektor: MgA.Tomáš Absolon.

Omlouvání lekcí: V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit v jiném termínu ( jiný den v týdnu) lekce, na které se nebudete moci dostavit. Prosíme o omluvu nejpozději do 9:00 hod. v den konání kurzu na info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají. Prosíme dbejte na nahrazení lekce v časovém úseku Vámi předplaceného kurzu. Jiný den v týdnu, nebo dle dohody. Z kapacitních důvodů není možné o omluvené lekce kurz prodlužovat.