Letní kurz malby pro dospělé

Kurz vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé!

V době letních prázdnin pro Vás Kreslírna pořádá dvouměsíční intenzivní kurz malby, během kterého máte příležitost namalovat libovolný obraz na plátno pod odborným vedením!

V průběhu 8 lekcí se seznámíte se vším, co se týká profesionální malířské techniky. Od prvotního výběru tématu a skicování, přes vlastní přípravu malířského plátna, napínání plátna na blind rámy, šepsování, základní podmalbu a vrtsvení barev.

Téma či předloha je naprosto libovolná, stejně jako výběr barev. Je možné malovat jak akrylovými barvami, tak olejovými. Seznámíte se s rozdíly používání akrylových a olejových barev a obecnou terminologií.

Celým kurzem Vás provede akademický malíř, který Vám ukáže širokou škálu malířských přístupů. Poradí Vám v průběhu práce podle individuálních požadavků a připraví Vás na vlastní samostatnout tvorbu.

Termín:
6.7.-24.8. 2015
Každé pondělí 18:00 – 20:00 hod
Cena: 3.200kč

Cena zahrnuje odborné vedení, konzultace a materiál dostupný v ateliéru (štětce, hadry,…) V ceně není zahrnuto malířské plátno a rámy (vlastní výběr podle velikosti) a barvy (taktéž vlastní výběr mezi akrylovými, či olejovými barvami). S veškerým výběrem těchto materiálů Vám rádi poradíme!

REZERVACE: info@kreslirna.cz

Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření