Kurz oslovuje starší děti a mládež, kteří mají zájem o výtvarnou tvorbu v médiu malby, obohacené o ukázky z dějin výtvarného umění a současného dění na výtvarné scéně. V průběhu kurzu si studenti osvojí základy a pokročilejší techniky v malbě, ale hlavně dostanou prostor k vlastnímu projevu v experimentálnějších oblastech umění s důrazem na rozvoj vlastního rukopisu. Každá lekce je teoreticky podložena a odkazuje se ke konkrétním jménům, stylům a jejich specifických technik, například akční malby, akvarelu, graffiti, expresivní malby i oblastem vycházejících z intermediálního propojení.

Lekcemi provádí mladí umělci, aktivně působící na výtvarné scéně s širokým rozhledem, zájmem o dialog a objevování nevšedních přístupů.

Co bude náplní lekcí?

krajinomalba, portrét, šerosvit, lazura, lavírování, napínání akvarelového podkladu, pastózní malba, monochromatická malba, teorie barev a jejich vzájemné působení, portrét, zátiší, hmota a objem v malbě, perspektiva, kompozice, tempera, malba draperie, zlatý řez a mnohé další zajímavé témata.

10 lekcí / 4 900 kč 

Čtvrtek 16.00-17.30

Lektorka: Hana Sommerová

zakoupení jednotlivých lekcí, nebo 1 lekce / 90min / 550 kč
(pomůcky a materiál jsou v ceně kurzu)

Omlouvání lekcí: V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit v jiném termínu ( jiný den v týdnu) lekce, na které se nebudete moci dostavit. Prosíme o omluvu nejpozději do 9:00 hod. v den konání kurzu na info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají. Prosíme dbejte na nahrazení lekce v časovém úseku Vámi předplaceného kurzu. Jiný den v týdnu, nebo dle dohody. Z kapacitních důvodů není možné o omluvené lekce kurz prodlužovat.

 

Přihláška do výtvarného kurzu

 

Ověření