Restaurant Day v Kreslírně

Ochutnejte a kreslete „malebné jídlo“!

Srdečně Vás 15. listopadu zveme od 10 do 15 hodin do našeho výtvarného ateliéru, kde můžete v rámci Restaurant Day Prague i s dětmi kreslit zátiší s ovocem a zeleninou. Na posilnění Vám servírujeme z Dudkův špajz. Dudeks Speis vegetariánský brunch z regionálních surovin s rakouským nádechem. Také si můžete koupit domácí marmelády z meruněk, dřínu, kdoulí a dalších plodů. Těšíme se na Vás!

„Malerisches“ Essen zum Restaurant Day am 15.11., von 10 bis 15 Uhr in der Kreslírna: Groß & Klein sind herzlich eingeladen, „vegetarische“ Stilleben zu zeichnen und sich am vegetarischen Buffet mit österreischem Touch zu stärken. Auch die Marmeladen aus Dudeks Speis stehen zur Verkostung und zum Kauf (feines Weihnachtsgeschenk!) bereit. Wir freuen uns auf euer Kommen!


V rámci Restaurant Day v Kreslírně si u nás můžete vytvořit tašku s originálním potiskem. V naší grafické dílně bude pro zájemce připraveno veškeré vybavení k vytvoření linorytové matrice na tisk. S radostí Vám ukážeme jak na to a společne Váš design vytiskneme.

Taška může sloužit jako dárek blízkým a kamarádům, nebo pro Vaše potěšení.

Za cenu 250,-  si odnesete plátěnou tašku se svým vlastním potiskem. Tešíme se na Vás.