V zimním semestru 2021/22 otevíráme večerní malování po boku mladých malířek Lucie a Michaely.

Jestli toužíte projít od základů kresby k malbě s akademickým výkladem doporučujeme naši stálici a velice oblíbený Kurz kresby a malby s Karolínou. V případě, že hledáte uvolněný program, prostor pro realizaci vlastních nápadů a motivů, neváhejte a přihlaste se do kurzu Mladá malba. Otevíráme nový kurz malby, kurz ve kterém můžete experimentovat nebo se naučit, jak se napíná plátno, šepsuje nebo maluje na velké formáty.

Koncept tohoto kurzu je otevřený malířský ateliér, kde můžete malovat ve vlastním tempu, to co chcete, realizovat se s pomocí malířek z Akademie umění a strávit příjemný večer se skleničkou vína nebo šálkem čaje a dobrou hudbou u nás v ateliéru.

Na první lekci proberete vaše nápady a projekt na 10 lekcí. Můžete pracovat na jednom plátně, nebo dostávat menší zadání od lektorek. Zaměřte se na to, na co máte chuť a co právě potřebujete.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a mládež.

K dispozici v ateliéru: tužky, papíry, uhly, rudky, základní temperová barva, akvarel.

Vlastní pomůcky: plátno dle vaší představy: po dobu trvání kurzu zůstává uskladněno v ateliéru. Olejové barvy, štětce, oleje, akrylové barvy: podle vlastního uvážení. S pořízením všech pomůcek Vám poradí na první lekci lektorky.

čtvrtek  /19.00 – 21.00 hod.  /ateliér 01

Kurz vede Lucia Dunajová a Michaela Chovancová.

Začátek nového kurzu: čtvrtek 14.10.2021.

Semestr / 10 lekcí / 4 600 kč
1 lekce / 120 min / 550 kč

V rámci trvání svého kurzu máte možnost si nahradit 1 lekci, kterou je nutné předem omluvit na:  info@kreslirna.cz nebo +420 776 018 472. Předem neomluvené lekce propadají. Pro možnost častějších absencí doporučujeme platit lekce jednotlivě.